Strefa TWS / GRP

Strefa TWS / GRP

Stopnie schodowe TWS

Stopnie schodowe z TWS / GRP wykonane są z żywic poliestrowych wzmacnianych włóknem szklanym przez co charakteryzują się doskonałą wytrzymałością na ściskanie i rozciąganie . Jest to produkt odporny na korozję i chemikalia dzięki czemu znajduje zastosowanie w najcięższych warunkach przemysłowych. Stopnie TWS wykonujemy zgodnie z normą ISO 14122, bez lub z żółtą krawędzią antypoślizgową Stopnie TWS wykonujemy w różnych formatach.

Stopnie schodowe TWS bez noska (formatki)

Ich główną zaletą jest mały ciężar własny oraz szybki montaż. Idealne do stosowania w środowiskach wysoce korozyjnych. Stopnie schodowe TWS są również odpowiedzią na wysoko stawiane normy BHP, służące zabezpieczeniu środowiska pracy.

Stopnie TWS bez noska

Stopnie TWS z noskiem BHP

Nakładki na stopnie schodowe

Nakładki BHP na stopnie schodowe wykonane z laminatu z żywicy poliestrowej i szkła. Posiadają nosek w kolorze żółtym, całość nakładki tworzy postać bezpiecznej powierzchni o podwyższonej przyczepności.

 

Strefa TWS / GRP​

Kraty pomostowe ISO38

Kraty pomostowe ISO38 GRP wykonane są z żywic poliestrowych wzmacnianych włóknem szklanym przez co charakteryzują się doskonałą wytrzymałością na ściskanie i rozciąganie . Jest to produkt odporny na korozję i chemikalia dzięki czemu znajduje zastosowanie w najcięższych warunkach przemysłowych. Krata ISO38 jest kratą podestową, antypoślizgową o grubości 38 mm z oczkiem 31×31 mm. Kolor RAL 7037.

format: 3660x1220

format: 4000x1000

Strefa TWS / GRP​

Bezpieczna podłoga P38

Kraty pomostowe P38 GRP wykonane są z żywic poliestrowych wzmacnianych włóknem szklanym przez co charakteryzują się doskonałą wytrzymałością na ściskanie i rozciąganie . Jest to produkt odporny na korozję i chemikalia dzięki czemu znajduje zastosowanie w najcięższych warunkach przemysłowych. Krata P38 jest kratą podestową z powłoką antypoślizgową o grubości 38 mm z oczkiem 31x31mm. Kolor RAL 7037.

format: 3660x1220

format: 4000x1000

Strefa TWS / GRP​

Elementy złączne do krat

Elementy złączne przeznaczone do krat TWS standardowo wykonane są ze stali nierdzewnej w klasie A2. W ofercie znajdują się również elementy wykonane ze stali nierdzewnej o podwyższonej odporności na korozję (z dodatkami molibdenu) A4. Dostępne są następujące typy mocowań:

Zestaw V2A pojedynczy –  połączenie krata ISO38 / element konstrukcyjny (elementy złączne przeznaczone do krat TWS wykonane są ze stali nierdzewnej w klasie A2 (stal 1.4301). Zestaw pojedynczy V2A umożliwia połączenie kraty ISO38 z elementem konstrukcyjnym).

Zestaw V2A podwójny – połączenie krata / krata (elementy złączne przeznaczone do krat TWS wykonane są ze stali nierdzewnej w klasie A2 (stal 1.4301). Zestaw podwójny V2A umożliwia połączenie pomiędzy dwiema kratami ISO38).

Łącznik indywidualny – śrubowy

Strefa TWS / GRP​

Osłony TWS

Grupa produktów utworzona w odpowiedzi na wysokie wymagania stawiane w zakładach przemysłowych. Osłony TWS produkowane są z wysokiej klasy żywic poliestrowych i vinyloestrowych oraz szkła. Ich główną zaletą jest mały ciężar własny oraz szybki montaż. Idealne do stosowania w środowiskach wysoce korozyjnych, w szczególności w celu zabezpieczenia ciągów komunikacyjnych, taśmociągów, agregatów, młynów i innych miejsc znajdujących się w trudnych środowiskach.

(m2 – formaty na zamówienie)

Skontaktuj się z nami

Jeżeli nie znalazłeś interesującego Ciebie produktu,  a jest to bliskie naszemu profilowi działalności – napisz do nas – stworzymy to razem.

Indywidualnie i na zamówienie!